O nás

SONEKOV s.r.o.

Firma SONEKOV s.r.o. nabízí komplexní služby v oboru zakázkové kovovýroby se zaměřením na návrh, výrobu, dodávku a montáž interiérových a exteriérových prvků a dílců zámečnictví, jako jsou schodiště, zábradlí, brány, ploty a mnoho dalších. To vše vyrábíme z černé nebo nerezové oceli. U černé oceli nabízíme povrchové úpravy žárovým zinkování, popřípadě lakováním. V případě nerezové oceli se jedná hlavně o úpravy povrchu broušením nebo kartáčováním. To vše doplněné o dřevo, sklo, beton, plast a jiné.

Tradice a kvalita

Firma SONEKOV s.r.o. navazuje na tradici firmy Kovovýroba Sochor, která byla založena v roce 1997. Za tu dobu máme za sebou více jak 1000 realizací. Máme zájem dodávat kvalitní produkty a snahou naší firmy je uspokojit zákazníka komplexně ve všech oblastech. Naše práce začíná poradenstvím ideálního řešení celé zakázky, pokračuje návrhem optimálního řešení, detailním zaměřením a následně samotnou realizací.

Rádi Vám pomůžeme při realizaci Vaší zakázky.

Spokojenost

Naším cílem je koncentrovat zkušenosti a vědomosti v oblasti zakázkové kovovýroby tak, abychom byli schopni vyrábět produkty pro naše klienty kvalitněji, rychleji a spolehlivěji, než ostatní. To se nám také daří, klienti jsou spokojeni, projekty jsou dokončeny ve stanoveném čase, v požadované kvalitě a naši zákazníci se k nám rádi vracejí.

nahoru